MyStat

 

Štatistiky prístupov na stránku. Možnosť prehliadania podľa jednotlivých dní, týždňov, mesiacov a rokov. Z aplikácie sa dozviete okrem základných údajov aj návštevnosť v hodinách, návštevnosť v dňoch, aké prehliadače a ich nadstavby operačný systém, rozlíšenie a farebnú hĺbku použili Vaši návštevníci. Z ktorého štátu a z akého serveru bol zaznamananý prístup a mnoho ďaľších informácií ktoré využijete vo vašom podnikaní. Všetky tieto informácie môžu byť chránené pristupovým menom a heslom.

Aplikáciu MyStat si môžete vyskúšať na týchto stránkach.

 

MyStat MyStat

 

MyWork

 

Informačný systém MyWork je určený prevažne firmám s väčším počtom zamestancov ktorý pracujú v tíme. Slúži na zadávavnie úloh medzi jednotlivími oddelenami a ich následnej spätnej kontrole po ich vykonaní. Používaním systému sa Vám už nestane, že nebudete vedieť či zadaná úloha bola alebo nebola vykonaná. Jeho výhoda je aj v tom že do systému sa môžete prihlásiť kdekoľvek kde je prístup na internet, preto ho ocenia hlavne tí ktorý nepracujú na jednom mieste alebo pracujú externe.

V administrácií môžete pridávať zamestnancov do jednotlivých oddelení a aj nastaviť e-mailovú motifikáciu úloh.

 

MyMemo

Poznámkový systém MyMemo využijú pracovné skupiny, ktoré nepracujú spolu v jednej kancelárií alebo zamestnanci pracujúci externe. Je to obdoba poznámkového bloku do ktorého si môžete pridávať poznámky. Vaše poznámky a nápady môžete nechať zobraziť aj iným užívaťeľom alebo si ich nechať "pre seba". Jeho výhoda je opäť v tom že do systému sa môžete prihlásiť kdekoľvek kde je prístup na internet.

© pixel design 2006 | pixel@lietadla.com | ICQ: 120665764